7 Mayıs 2014 Çarşamba

Kardeş Payı 12.Bölüm Fragmanı 15 Mayıs Perşembe


Kardeş Payı 12.Bölüm Özeti
Mahallede artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Mahallelinin arasına nifak tohumları sokuluyor. Büyük Hilmi’nin yeni iş kolu, Metin ve Ali’yle aralarını öyle bir açacak ki resmen kılıçlar kınından çekilecek. Diğer tarafta öz evladından yüzü gülmeyen Sezai’ye yeni umut bir kapısı doğuyor. Acaba bugüne kadar bilmediği bu sırla nasıl yüzleşecek? Ya Oğuzhan ilk defa hayatında birinin ona sırılsıklam aşık olduğunu öğrenince ne yapacak? Oğzuhan’a aşık bu sürpriz mahalleli kim acaba?
Star TV'de 15 Mayıs'da ekrana gelecek olan kardeş payı 12.bölüm fragmanı için yayınlanan fragmanı seyredebilirsiniz.

Kaynak: http://#/kardes-payi-12-bolum-fragmani-15-mayis-persembe.html

Kurtlar Vadisi Pusu 226.Bölüm izle 15 mayıs fragmanı


Kurtlar Vadisi Pusu 226.Bölüm Özeti
Polpo, Abdülhey ve Dişçi'yi ele geçirir. Ancak Dişçi'yi kendi tarafına çekmeye çalışırken karşısında Baltazar, Pusat ve Raskoln üçlüsünü bulacaktır. Peki Dişçi kimin tarafında olacak? Baltazar'ın Polpo için düşündüğü yeni oyun ne? Polat Alemdar bu kez kime yaşadığını söyleyecek? Polat, Aksaçlı unvanını bırakıp sahaya mı dönecek? Margaret'ı hapishaneden kim kurtaracak? Margaret hiç beklemediği bir anda ortaya çıkan gerçeklerle nasıl yüzleşecek? Armageddon ve KGT karşılaşması nasıl sonuçlanacak? Savcı Leyla hangi itirafta bulunacak? Cahit'in hastanede karşılaşacağı sürpriz ne olacak?
ATV'de 15 Mayıs'da ekrana gelecek olan kurtlar vadisi pusu 226.bölüm fragmanı için yayınlanan fragmanı seyredebilirsiniz.

Kaynak: http://#/kurtlar-vadisi-pusu-226-bolum-fragmani-15-mayis-persembe.html